Chat with us, powered by LiveChat

Contact met Justiz

Hoe kom je met ons in contact?

Justiz heeft verschillende vestigingen door heel Nederland. Je kunt direct in contact komen met één van onze letselschade experts. Van de voor jou dichtstbijzijnde vestiging vind je hieronder de contactgegevens.

Adviesgesprek

Wil je een adviesgesprek bij jou thuis of bij ons op kantoor?

​Bel voor het maken van een afspraak voor een vrijblijvend adviesgesprek met het voor jou dichtstbijzijnde kantoor. Zie het overzicht hieronder voor de telefoonnummers per kantoor.

justiz-kaart-01
utrecht

Justiz Utrecht (Hoofdkantoor)

Orteliuslaan 850
3528 BB Utrecht

030 – 227 09 45
utrecht@justiz.nl

Justiz Postadres

Postbus 9402
3506 GK Utrecht

IBAN   NL21 RABO 0340 2587 99
KvK     65978706
BTW    NL856341873B01

Justiz Amsterdam

Olympisch Stadion 24-28
1076 DE Amsterdam
020 – 261 60 07
amsterdam@justiz.nl

Justiz Rotterdam

Van Nelleweg 1, Expeditiegebouw
3044 BC Rotterdam
010 – 307 32 83
rotterdam@justiz.nl

den-haag

Justiz Den Haag

Haagsche Hof – Parkstraat 83
2514 JG Den Haag
070 – 221 32 25
denhaag@justiz.nl

breda

Justiz Breda

Ceresstraat 13
4811 CA Breda
076 – 700 21 85
breda@justiz.nl

maastricht

Justiz Maastricht

Wim Duisenbergplantsoen 31
6221 SE Maastricht
043 – 204 11 58
maastricht@justiz.nl

eindhoven

Justiz Eindhoven

Europaplein 1
5684 ZC Best
040 – 209 40 52
eindhoven@justiz.nl